Як вигідно купити квартиру в Києві і зекономити?

Необходимо знать як вигідно купити квартиру в Києві і зекономитиЗа останні кілька років український ринок нерухомості активно ріс, а цінова політика змінювалась. На сьогоднішній день спостерігаємо зниження цін на житло в новобудовах. Тепер квартири від забудовника коштують не надто дорожче за житло на вторинному ринку, а враховуючі усі додаткові витрати, ціни практично однакові. Тож, які прогнози щодо розвитку ринку нерухомості України на майбутній рік?

Квартири від забудовника

Ціни на квартири від забудовника істотно зменшились. Причиною цього є те, що пропозиція на ринку за остатній рік на кілька відсотків перевищила попит. У більшості забудовників в будинках залишилося кілька непроданих квартир, які не дають ввести об’єкт в експлуатацію. Тому часто можна натрапити на знижки і розпродажі.

HashFlare

Крім того, компанії пропонують для покупців привабливі програми кредитування та розстрочки. Оформити розстрочку можна на кілька років – кожен забудовник має свої унікальні умови для клієнтів, щоб збільшити кількість покупців. Загалом, спеціалісти зазначають, що найближчим часом ціна буде більш-менш стабільною – без різкого підвищення. Наприклад, купити квартиру в ЖК «Традиція» можна за дуже демократичними цінами.

Купити квартиру від посередника

У той же час вторинний ринок практично вирівнявся в ціні з новобудовами. Житлові квадратні метри тут, звичайно, дешевші, однак оплата переоформлення паперів та решти  непередбачених витрат падає на плечі покупця. До речі, з «вторичками» ситуація подібна до новобудов – тут також пропозиція більша за попит.

Через збільшення кількості нових житлових комплексів покупці усе рідше звертають увагу на вторинний ринок. ЖК мають багато переваг:

  • відокремлена, закрита територія;
  • приватні дитячі садки та школи на території комплексу;
  • розвинута інфраструктура.

Усе це змушує покупців звертатись до забудовників у пошуках житла. Більше того, купівля вторинної квартири часто має на увазі оплату комісії брокеру, що також відлякує покупців.

Що кажуть експерти?

Ознайомтесь з усіма можливостями, які надає ваш забудовник. Порівняйте кілька компаній-забудовників, щоб обрати ту, з якою співпрацювати буде найбільш приємно. Практично одностайно спеціалісти наголошують на тому, що ціни на ринку нерухомості України розвиваються у вигляді хвилі. Тобто після подорожчання буде поступове зниження цін, і навпаки. Тому радимо не гаяти час, поки купити квартиру в Києві можна за доступну ціну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

nineteen − 15 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: